Sepet 0

Hakkımızda

Boğa Pazarlama İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi; 2014 yılında “Hayatı Kolaylaştıran Ürünler” sloganı ile kurulmuştur. Kuruluşu itibarı ile çok yeni olmakla beraber geri planda sağlık ve dermo-kozmetik sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeli bir yönetici kadrosunu barındırmaktadır. Sizlerle; hizmet sektöründe kazanmış olduğumuz birikimlerimizi kullanabileceğimiz, bağımsız bir platformda buluşmak istedik.

Amacımız; Amerika Birleşik Devletleri’nin Atlanta eyaletinde hizmet veren kardeş firmamız Candent Consulting LLC ile birlikte “Hayatı kolaylaştıran ürünleri” sizlerle buluşturmak ve sizlere güvenilir, kaliteli hizmeti samimi bir şekilde sunabilmektir.

Neden biz?

Çünkü; hayatın birbirini dinleyerek, karşı tarafa söz hakkı vererek kısacası doğru ve saygılı iletişimle güzelleşeceğini düşünüyoruz ve hizmet standartlarımızı; teknolojik iletişim ve ulaşım kolaylıklarını temel alarak oluşturduk. Bu hizmeti sağlayabilmemiz ve hayatınızı kolaylaştırabilmemiz için sizlerden gelecek her türlü yorum, eleştiri ve taleplere ihtiyacımız olduğunu lütfen unutmayın ve bize bildirmekten çekinmeyin. Lütfen birbirimizi zenginleştirelim…
Desteğiniz ve inancınız için sonsuz teşekkürler.